Roof Renovation sfinalizowała zakup 100% udziałów Roof Renovation Sp. z o.o.

Roof Renovation (dawniej TopLevelTennis.com S.A.), Spółka z portfela JR HOLDING ASI S.A., notowana na rynku #NewConnect od 2008 r., 30 września podpisała umowy objęcia akcji serii L oraz przeniesienia na Spółkę własności 100% udziałów w spółce Roof Renovation Sp. z o.o. Spółka dokonała także sprzedaży 100% udziałów w spółce TopLevelTennis.com Sp. z o.o.
Według władz spółki, decyzja w zakresie powyższego przejęcia to kolejny krok w strategii rozwoju Spółki Roof Renovation oraz szansa na synergiczną współpracę z innymi podmiotami wchodzącymi w skład JR Holding ASI S.A. To również deklaracja pełnej transparentności w zakresie działalności operacyjnej Spółki oraz możliwość pozyskania finansowania dla strategicznych celów rozwojowych.
Roof Renovation Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonawstwie lekkiej obudowy hal, przebudowie i renowacji dachów, w tym wielkogabarytowych dachów płaskich oraz dachów zielonych, z systemowymi elewacjami, fasadami aluminiowymi, posadzkami i konstrukcjami stalowymi. Spółka od powstania w 2020 roku zrealizowała z sukcesem 38 realizacji na terenie Polski oraz w krajach UE współpracując z największymi inwestorami m.in.: SK Innovation, Tesla, LG Chem, Zalando, Umicore, LPP oraz Philips.

Polecane posty