Roof Renovation finalizuje mariaż spółek

▶ Notowany na NewConnect Roof Renovation, jeden z liderów rynku w segmencie wykonawstwa dachów płaskich oraz obudowy wielkogabarytowych obiektów przemysłowych i logistycznych, z sukcesem zakończył mariaż ze spółką TopLevelTennis.com.

▶ 19 stycznia Sąd rejonowy w Opolu zarejestrował podwyższenie kapitału zakładowego Roof Renovation w drodze emisji akcji serii L, z kwoty 2 347 166,70 do kwoty 17 386 166,70 zł, poprzez emisję 150 390 000 akcji zwykłych na okaziciela, wyemitowanych w trybie subskrypcji prywatnej na rzecz wspólników Roof Renovation sp. z o.o.

▶ Rejestracja podwyższenia kapitału zakładowego formalnie kończy proces mariażu Spółek, tj. nabycia Roof Renovation sp. z o.o. w zamian za akcje serii L i naszego debiutu na NewConnect. „Cieszymy się z tego, w szczególności wiedząc, że czekało na to wielu inwestorów. Konsekwentnie wywiązujemy się ze składanych w przeszłości deklaracji, realizując po kolei wyznaczane cele – zarówno korporacyjne jak i biznesowe. Te drugie na najbliższe lata określiliśmy w opublikowanej w grudniu strategii”. – komentuje Rafał Wójcik, prezes Roof Renovation.

▶ Strategia Spółki na lata 2022-2027 zakłada między innymi rozwój produkcji ekologicznych materiałów budowlanych, wykorzystania OZE w przemyśle i budownictwie oraz inwestycji w nieruchomości gruntowe, wraz z równoległą ekspansją na rynki zagraniczne.

▶ Firma obecnie realizuje 10 projektów o łącznej powierzchni 190 tys. mkw. i wartości 105 mln PLN, w stopniu zaawansowania na poziomie ponad 80%. Prowadzone są prace w obiektach dla Tesli, SK innovation i Eurobox. W minionym roku Roof Renovation ukończył 12 projektów, w tym dla Media Expert, LG, InPost, LPP, ZALANDO, Panattoni, Kaufland czy Valeo. Oceniając wciąż wzrostowe perspektywy dla tego sektora, możemy być pewni napływu kolejnych projektów do portfolio.

Polecane posty