Skip to content
O NAS

Czym się zajmujemy?

Tworzymy zespół z 15-letnim doświadczeniem w wykonawstwie dachów płaskich, fasad i elewacji na rynku polskim oraz poza granicami kraju. Realizacje prowadzimy na terenie całej Polski i EU

Dysponujemy wyspecjalizowaną grupą projektantów, kierowników oraz inżynierów. Zatrudniając specjalistów z dziedziny projektowania oraz prowadzenia i nadzoru prac budowlanych, w każdym przypadku stosujemy indywidulane podejście do Klienta, dostosowując działania do charakteru i dynamiki jego biznesu.  Monitorujemy inwestycje w toku, elastycznie reagujemy na zmiany, na każdym etapie realizacji inwestycji utrzymujemy pełną kontrolę nad procesami.

Wykonujemy dachy w systemach membran PCV, izolacji bitumicznej, membran TPO/FPO oraz EPDM na obiektach wielkopowierzchniowych, przemysłowych, handlowych. Podejmujemy projekty wymagające pracy na istniejących realizacjach, w ramach ich renowacji oraz serwisowania.

Jesteśmy świadomi, że najważniejszym zasobem firmy są ludzie, dlatego inwestujemy w ich rozwój i podnoszenie kwalifikacji, co pozwala nam świadczyć również usługi doradcze oraz związane z optymalizacją rozwiązań w złożonych i skomplikowanych projektach. Edukujemy, motywujemy i wspieramy naszych pracowników, wyznaczając zespołowi ambitne i mierzalne cele. Stawiamy na rozwój, nieustanne podnoszenie kwalifikacji, transfer technologii. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, zgodnie z warunkami BHP. Sprawnie i solidnie.

0 +
LAT DOŚWIADCZENIA
0 +
zrealizowanych projektów
0 +
lat na rynku
0 +
zadowolonych klientów
ZARZĄD

Poznaj nasz zespół

Rafał Wójcik

PREZES ZARZĄDU / CEO

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoją karierę zawodową wiązał początkowo z sektorem bankowym i usług prawnych, m.in. Getin Noble Bank, Saint Gobain Abrasives, Grupą Kapitałową Obligo i Kancelarią Adwokacką, gdzie zajmował się zagadnieniami z obszarów biznesowych takich jak; usługi prawne, usługi zarządzania funduszami sekurytyzacyjnymi oraz usługami związanymi z zarządzaniem wierzytelnościami. W Aforti Collections, spółce holdingowej dla podmiotów oferujących komplementarne usługi finansowe, pełnił funkcję Dyrektora Generalnego ds. Operacyjnych. W latach 2017-2021 zatrudniony na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w jednej z wiodących Firm budowlanych w Polsce specjalizującej się w wykonawstwie dachów wielkopowierzchniowych oraz zoptymalizowanych systemów fasadowych.

Paweł Śnieżek

CZŁONEK ZARZĄDU / WSPÓLNIK

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Opolskiej, specjalizacja Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie oraz Studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. W 2016 roku uzyskał uprawnienia do projektowania i kierowania robotami bez ograniczeń, w specjalności konstrukcje budowlane. Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc funkcje właścicielskie i zarządcze, m.in. w firmach: MP – SKANY Sp. z o.o. i PS-Projekt Sp. z o.o. Jest współzałożycielem Pracowni Architektonicznej FUTURO-ARCHITEKCI.Jako Prezes Zarządu w PS-Projekt w ramach zarządzanego przez siebie podmiotu, zrealizował wiele projektów z zakresu kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, działając jako generalny wykonawca i architekt, również w segmencie nieruchomości premium. 

Tomasz Kochajkiewicz

WSPÓLNIK

Absolwent wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego politechniki Wrocławskiej w specjalności konstrukcyjnej. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej zdobywał pracując na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich, gdzie aktywnie pozyskiwał kontrakty budowlane na terenie całego kraju, wraz z nadzorem nad poprawnością ich wykonania również w zakresie zgodności z dokumentacją projektową, zasadami wiedzy technicznej oraz przepisami techniczno-budowlanymi.

Od stycznia 2016 roku, wraz z dwoma wspólnikami zarządza spółką Blue Forest Development, zajmującą się realizacją inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu. BFD działając w obrębie aglomeracji miasta Wrocławia, wpływa na kształt tkanki miejskiej, poprzez realizowanie projektów budowlanych na najwyższym europejskim poziomie, zawsze uwzględniających kontekst lokalny, zarówno w wymiarze społecznym jak i ekologicznym, kierując się w swojej działalności budowlanej i deweloperskiej systemem wartości wykraczającym daleko poza kryterium zysku. 

pl_PLPolish