Skip to content
OFERTA

Dachy i elewacje

RR_icon_dachy_plaskie

Dachy płaskie

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie doboru technologii, wyceny, dostawy materiałów, harmonogramu prac oraz wykonania dachów płaskich na obiektach wielkogabarytowych jak również przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej oraz nietypowych. Pracujemy z największymi dostawcami materiałów na rynku polskim, m.in. PROTAN, ROCKWOOL, PAROC, PRUSZYŃSKI i wiele innych.

Wykonujemy dachy w układzie standardowym:

membrana PCV, TPO/FPO, EPDM oraz izolacja bitumiczna

wełna mineralna, styropian, PIR, styrodur XPS

wełna mineralna, styropian, PIR, styrodur XPS

Wykonujemy również dachy odwrócone: 

Izolacja termiczna – styrodur XPS

membrana PCV, TPO/FPO, EPDM oraz izolacja bitumiczna.

RR_icon_dachy_zielone

Dachy zielone

Obdarzone dużym potencjałem estetycznym dachy zielone, widoczne coraz częściej w przestrzeni miejskiej i uwzględniane na coraz większą skalę w projektach architektonicznych, wyznaczają nowy kierunek w projektowaniu pokryć dachowych. Przyczyniają się do równoważenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery, poprawy jakości powietrza, poprzez pełnienie funkcji naturalnego filtra, zwiększanie powierzchni biologicznie czynnej dla inwestycji realizowanych na terenie aglomeracji miejskich. Jest to rozwiązanie, które znajduje coraz szersze zastosowanie na rynku polskim, łączące w sobie zarówno aspekty ekonomiczne jak i ekologiczne. Poza funkcją minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko, zielone dachy zwiększają walory energooszczędności budynków nimi pokrytych – zimą zapobiegając dużym stratom ciepła oraz niwelując zjawisko nadmiernego nagrzewania, latem. Wykonujemy dachy zielone w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych, zarówno dla projektów małometrażowych jak i wielkopowierzchniowych, na tarasach i połaciach dachowych przekraczających powierzchnie 1000 mkw. Dysponujemy pogłębioną wiedzą w zakresie projektowania detali jak również w doborze odpowiednich warstw dla dachów zielonych ekstensywnych.

RR_icon_dachy_b_trapezowa

Dachy z blachy trapezowej

Wykonujemy dachy z blachy trapezowej pod izolację oraz tzw. „zimne” mocowane do konstrukcji stalowej jaki i żelbetowej. Realizujemy od wiaty po wielkie powierzchnie magazynowe. • Blachy faliste – nazywane też trapezowymi ze względu na charakterystyczny wygląd – to niedrogi i trwały sposób na zabezpieczenie obiektów przemysłowych, standardowo stosowane są jako warstwa nośna dla dachów płaskich.

pl_PLPolish